Cegiełka – śmiałkowa obligacja

Epidemia koronawirusa zmieniła świat, zmieniła również rzeczywistość w jakiej realizujemy projekt remontu śmiałego. Są pewne zmiany na plus, ale niestety też na minus.

Z dobrych wiadomości to, że Fundacja Port Jachtowy Trzebież została partnerem Śmiałego Projektu. W związku z tym Śmiały będzie wyjęty z wody i remontowany tu, gdzie jest, czyli w Marinie Trzebież.

Natomiast, niestety, pandemia pozbawiła nas wsparcia sponsorskiego. Dwie firmy zrezygnowały ze wspierania naszego projektu, natomiast jedna przesunęła świadczenia w czasie.

I tak zbliżamy się do sedna sprawy:

Zostaliśmy bez źródeł finansowania tych działań, które są najpilniejsze teraz, czyli dźwig i transport jachtu na miejsce remontu, oraz pierwsze prace badawcze i konserwatorskie.

Dlatego też zwracamy się do Was o pomoc i zachęcamy do kupowania cegiełek. Nazwaliśmy je obligacjami śmialkowymi. Jedna cegiełka to zaledwie 50 PLN.

Nie jest jednak tak ze oczekujemy od was tylko pieniędzy, posiadaczom śmialkowych obligacji chcieliśmy zaproponować możliwość skorzystania z rejsów na naszej Jotce Ina, oraz z pomocy szkutnika.

Cegiełki już czekają w naszym sklepie na Facebooku: https://www.facebook.com/pg/FundacjaKlasyczneJachty/shop/

Jak kupić cegiełkę? Prosimy o wpłatę na rachunek bankowy fundacji: 68 1240 5354 1111 0010 9152 5005 oraz podanie adresu mailowego na który mamy przesłać dokument z cegiełką do wydruku.

W sprawie zakupu możecie też pisać na adres: zarzad@klasycznejachty.org.pl

Śmiały Projekt – sprzedajemy cegiełki

Wraz z epidemią nadeszły niestety ciężkie czasy, więc wypuszczamy cegiełki – śmiałkowe obligacje. Wszystkiego dowiecie się z filmu.Dla tych, którzy nie mogą obejżeć filmu, lub chcą dowiedzieć się więcej, podajemy odnośnik do tekstu: https://smialyprojekt.pl/?p=608

Opublikowany przez Fundacja Klasyczne Jachty Niedziela, 3 maja 2020

Regulamin śmiałkowych obligacji:

Środki pozyskane ze sprzedaży niniejszych cegiełek, zwanych “Śmiałkowymi obligacjami”, emitowanych przez Fundację Klasyczne Jachty zostaną przeznaczone na realizację projektu “Śmiały Projekt”. Każdy nabywca cegiełki zyskuje dodatkowo prawo do uczestnictwa w zorganizowanych przez fundację klasyczne jachty rejsach na jachcie s/y Ina oraz do korzystania ze świadczonych przez fundację usług szkutniczych.

Rejsy: Jedna cegiełka uprawnia do uczestnictwa w jednym dniu rejsu na jachcie s/y INA w terminie od 01.06.2020 do 31.07.2020. Koszty wyżywienia, opłat portowych, paliwa, ubezpieczenia i dojazdów pokrywa uczestnik rejsu. Uczestnictwo w rejsach możliwe jest po potwierdzeniu dostępności miejsca i ich rezerwacji. Kalendarz rejsów publikowany będzie na bieżąco na stronie jachtu. Szkutnictwo: Jedna cegiełka uprawnia do skorzystania z jednej godziny pracy szkutnika tradycyjnego przy dowolnym zleceniu realizowanym na terenie RP w terminie od 11.05.2020 do 31.05.2022. Nie obejmuje kosztów materiałów oraz w przypadku prac prowadzonych poza siedzibą fundacji dojazdów i zakwaterowania. Zakres prac i termin realizacji należy każdorazowo ustalić z Fundacją.

Każda cegiełka posiada indywidualny numer i jest wysyłana pod wskazany adres mailowy do samodzielnego wydruku. Maksymalna ilość cegiełek jaką może kupić jedna osoba to 200 szt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.