Możesz wesprzeć Śmiały Projekt na wiele sposobów


Cegiełki śmiałkowe – wsparcie na czas pandemii

Zachęcamy do kupowania cegiełek, jedna cegiełka to zaledwie 50 PLN. Posiadaczom śmialkowych obligacji proponujemy możliwość skorzystania z rejsów na naszej Jotce Ina, oraz z pomocy szkutnika. Więcej wiadomości tutaj: https://smialyprojekt.pl/?p=608

Sponsoring projektu

Możesz partycypować w kosztach odbudowy jachtu i organizacji wyprawy dookoła Ameryki Południowej. Zasady współpracy ze sponsorami ustalamy zawsze indywidualnie.

Wsparcie rzeczowe

Do zrealizowania projektu potrzebujemy dużej ilości sprzętu. Zawsze publikujemy listę najbardziej potrzebnych rzeczy, pytajcie o szczegóły (ilość, warianty, zamienniki). Darczyńcom możemy zaproponować rejsy na należącej do Fundacji Klasyczne Jachty stalowej Jotce o nazwie Ina, oraz w przyszłości miejsca na Śmiałym.

Wsparcie poprzez własna pracę

Zostań wolontariuszem! Lista planowanych projektów dla wolontariuszy publikowana jest na bieżąco. Wolontariuszom możemy zaproponować rejsy na należącej do Fundacji Klasyczne Jachty stalowej Jotce o nazwie Ina, oraz w przyszłości miejsca na Śmiałym.

Wsparcie medialne

Możesz udzielić nam patronatu medialnego relacjonując postęp prac Śmiałego Projektu, pisząc artykuł lub publikując reportaż.

Patronat

Możesz zostać patronem Śmiałego Projektu i po prostu wspierać nas w miarę swych możliwości datkami pieniężnymi. Wpłaty prosimy kierować na rachunek Fundacji Klasyczne Jachty, tytułem Śmiały Projekt.

Fundacja Klasyczne Jachty, ul. Prosta 18, 84-242 Luzino 
Bank PEKAO 68 1240 5354 1111 0010 9152 5005